Strzelcy z rozkazu Griffina

kzarecka

2008-08-28

strzelcy_z_rozkazu_griffina_160"Z rozkazu prezydenta", "Zakładniczka", "Łowcy" - to książki z cyklu "Prezydencki agent", które ujrzały światło dzienne za sprawą wydawnictwa Rebis. Teraz kolej na "Strzelców". Powieść, której autorem jest W.E.B. Griffin (kiedyś nazwany przez "Publishers Weekly": - Profesorem amerykańskiej wojennej literatury sensacyjnej) i która jest kolejnym tomem ze wspomnianego wyżej cyklu, właśnie trafiła do księgarń.
O książce - Agent Charley Castillo przebywający w Argentynie stara się dokończyć swoje śledztwo dotyczące afery związanej z programem ONZ "Ropa za żywność". Zamiast rozwiązania pojawiają się jednak kolejne sensacyjne wątki i problemy. Na domiar wszystkiego Castillo zostaje obarczony trudną misją uwolnienia funkcjonariusza Rządowej Agencji do Walki z Narkotykami, porwanego przez handlarzy. W ten sposób wkracza w zupełnie sobie obcy świat narkotykowych gangów. Wkrótce jednak okazuje się on bardziej znajomy, niż Castillo mógł się spodziewać.

W.E.B. Griffin "Strzelcy"; Wydawnictwo: Rebis; Tłumaczenie: Maciej Szymański; Format: 135 x 215 mm; Liczba stron: 556; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7510-168-3

KaHa

Tagi: Griffin, Strzelcy, książka, łowcy, zakładniczka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany