Niepowtarzalny klimat domu na pustkowiu

kzarecka

2008-09-24

niepowtarzalny_obraz_domu_na_pustkowiu_160To była normalna rodzina. To był chłopak z dobrego domu. Ta dziewczyna nigdy nie sprawiała trudności. Kto by pomyślał? Oni? On? Ona? Hm... Częsty scenariusz? Może tak, może nie, ale się zdarza. Zdarza się, że ktoś tuż obok nas cierpi, a my tego nie widzimy. Zdarza się, że ktoś tuż obok nas krzywdzi, a my nie mam o tym pojęcia. A może... nie chcemy mieć? W mrocznej, pełnej napięcia atmosferze czytelnik powoli odkrywa dramat rozgrywany przez lata na oczach wszystkich i zbrodnie popełniane za milczącym przyzwoleniem małej społeczności wiejskiej. Tak zapowiada się "Dom na pustkowiu", debiutancka książka Andrei Marii Schenkel, której prawa do wydania zostały sprzedane już do ponad 30 krajów. Zobaczcie, jak przerażająca może być akceptacja zła.

O książce - Na skraju lasu, daleko od wsi mieszka zamożna rodzina Dannerów. Mieszkańcy domu na pustkowiu nie są lubiani, gdyż uchodzą za odludków i dziwaków. Sami też stronią od ludzi. Dlatego początkowo nikogo nie dziwi, gdy przestają się pokazywać we wsi, nie przychodzą na mszę i nie posyłają dzieci do szkoły. Dopiero po jakimś czasie ludzi zaczyna intrygować nagłe zniknięcie całej rodziny Dannerów.

Andrea Maria Schenkel "Dom na pustkowiu"; Wydawnictwo: Sonia Draga; Tłumaczenie: Urszula Pawlik; Format: 123 x 195 mm; Liczba stron: 200; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7508-095-7

KaHa

Tagi: Andrea Maria Schenkel, Dom na pustkowiu, książka, sonia draga,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany