Nie o pensjonareczce

kzarecka

2008-10-14

nie_o_pensjonareczce_160Czwarty tom z cyklu o Anicie Blake to pełen dramatycznych spięć i zaskakujących zwrotów akcji pasjonujący horror przygodowy - jeśli wierzyć na słowo, oczywiście. Nie czytałam ani jednego. Może powinnam? Podobno przy bohaterce, którą do życia powołała Laurell K. Hamilton, "Buffy to pensjonarka". Książka nosi tytuł "Kafejka 'U Lunatyków'". Blake, zabójczyni wampirów, będzie musiała rozwikłać sprawę zabójstw. Czy sprawcą morderstw i zaginięć jest człowiek? Wątpliwe...O książce - Pewnej mroźnej zimowej nocy w lasach niedaleko St. Louis znalezione zostają zwłoki mężczyzny. Makabryczny sposób dokonania zabójstwa sugeruje, że jego sprawca nie mógł być człowiek. Anita Blake, zabójczyni wampirów i współpracowniczka specjalnego oddziału policji, zostaje wezwana do pomocy przy śledztwie.
Dziwnym trafem na tym samym terenie w tajemniczych okolicznościach znikają zmiennokształtni. Czy istnieje jakiś związek między tymi dwoma sprawami i czy poproszenie o pomoc Edwarda, najlepszego na świecie zabójcy istot nadnaturalnych, nie skończy się dla Anity wymuszonym pojedynkiem na śmierć i życie?

Anita Blake: - Do Bożego Narodzenia zostały już tylko dwa tygodnie. To sezon ogórkowy, jeżeli chodzi o ożywianie umarłych.

Laurell K. Hamilton "Kafejka 'U Lunatyków'"; Wydawnictwo: Zyski S-ka; Tłumaczenie: Robert P. Lipski; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 528; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7506-216-8

KaHa

Tagi: Laurell Hamilton, Kafejka u lunatyków, książka, horror, wampir,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany