Tajemniczy grobowiec

kzarecka

2008-10-17

tajemniczy_grobowiec_160."Labirynt" bardzo szybko stał się bestsellerem. To, cytując wydawcę, porywająca opowieść o odwadze, zdradzie, przeznaczeniu i o trzech księgach kryjących tajemnicę Świętego Gralla. Wiele było książek tego typu, ale "Labirynt" coś w sobie miał. Coś co go wyróżniało. Po powieści, która otrzymuje status bestsellera ciężko jest napisać coś równie dobrego. Kate Mosse się udało. I tak oto trafia do nas "Grobowiec" - najnowsza powieść autorki, przykuwający uwagę thriller o zemście i obsesji. Chcecie odkryć tajemnicę "Grobowca"? Jeśli tak, przeczytajcie tę publikację, bądź wybierzcie się do Warszawy na spotkanie z autorką.O książce - Październik 1891 roku. Léonie Vernier i jej brat Anatole, opuszczają ciasne i tłoczne ulice Paryża i wyjeżdżają na południe, do tajemniczej wiejskiej rezydencji La Domaine de la Cade niedaleko Carcassonne. Tam, w prastarym lesie dziewczyna trafia na zrujnowany grobowiec, który kryje w sobie tajemnicę popełnionego przed ponad stu laty morderstwa. Léonie zanurza się w krainie zjaw i widm, w której życiem i śmiercią rządzi stara talia kart do tarota, obdarzona niezwykłą mocą.

Październik 2007: Meredith Martin postanawia zrobić sobie przerwę w badaniach nad twórczością Claude'a Debussy'ego. Wybiera się z Paryża na południe, do pięknego hotelu położonego wśród lasów. Fascynuje ją historia tego miejsca, a szczególnie tragiczne wydarzenia z Halloweenowej nocy ponad sto lat temu, które wstrząsnęły mieszkańcami okolicy. W ten sposób jej los splata się z losami Léonie. Ale dopiero gdy ona także potyka się na ustronnej polanie, zdaje sobie sprawę, że tajemnice tego miejsca mają związek nie tylko z umarłymi.


kate_mosseSpotkanie z Kate Mosse

Spotkanie z angielską pisarką (autorką trzech powieści, w tym "Labiryntu" przetłumaczonego na 37 języków) i dziennikarką (prezenterką telewizyjną i radiową), która odwiedzi Polskę (po raz pierwszy!) z okazji premiery swojej najnowszej powieści "Grobowiec" odbędzie się:

21 października o godz. 18.30 w Warszawie (Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, duża scena na I piętrze). Spotkanie poprowadzi Marcin Prokop.Kate Mosse "Grobowiec"; Wydawnictwo: Prószyński i S-ka; Tłumaczenie: Agnieszka Barbara Ciepłowska; Format: 151 x 231 mm; Liczba stron: 520; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7469-839-9


KaHa


Kup książkę w Pętli Czasu

Tagi: Kate Mosse, Grobowiec, książka, labiorynt, spotkanie, kate mosse w polsce,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany