Seksowna kapłanka z zielonego piekła

kzarecka

2008-10-24

seksowna_kap322anka_z_zielonego_piek322a_morre_160Mistrz absurdu znowu nas czymś uraczy! Do tego czasu jeszcze trzy tygodnie, ale co nam zaszkodzi, już się cieszyć z faktu nadejścia "Wyspy wypacykowanej kapłanki miłości"? Nic a nic nam nie zaszkodzi, zatem - radujmy się! Christopher Moore, amerykański Monthy Python, jeden z najwybitniejszych współczesnych satyryków na ziemi zwanej USA, zaprasza na kolejną przygodę. A wydawnictwo przestrzega: - Uwaga: nie próbujcie tego w domu! I jak po czymś takim... nie próbować?
O książce - Przed Wami cudownie obłąkana podróż w samo serce tropikalnego raju - świata kultów cargo, ludożerców, szalonych naukowców, wojowników ninja i gadających nietoperzy owocożernych. Nasz nieporadny bohater to Tucker Case, żałosny świr, uwięziony w ciele fajnego faceta, który zarabia na życie jako pilot firmy kosmetycznej Mary Jean. Kiedy jednak po pijanemu rozbija różowy samolot służbowy podczas podniebnej przygody miłosnej, musi uciekać przed zbirami, pracującymi dla firmy.

Pozostaje mu tylko jedna możliwość zarobku: podejrzane, tajne zlecenia od pozbawionego skrupułów misjonarza i seksownej, jasnowłosej kapłanki z zielonego piekła Mikronezji. Oto bezwstydna, pomysłowa, bezczelna i niezwykle zabawna powieść współczesnego mistrza humoru.

Christopher Moore "Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości"; Wydawnictwo: Mag; Tłumaczenie: Jacek Drewnowski; Format: 135 x 205 mm; Liczba stron: 400; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7480-111-9

KaHa

Tagi: Christopher Moore, Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany