Miłość nad rozlewiskiem

kzarecka

2008-11-03

milo347263_nad_rozlewiskiem_160Brzmi znajomo? Dla fanów Małgorzaty Kalicińskiej z pewnością. Zatem do rzeczy - 26 listopada ukaże się trzecia część mazurskiej sagi ("Dom nad rozlewiskiem" i "Powroty nad rozlewiskiem" sprzedały się w łącznym nakładzie przekraczającym 300 tysięcy egzemplarzy; tłum czytelników sięga po te książki również w bibliotekach). Urokliwe, pełne ciepła i miłości rozlewisko? O tak. Kalicińska już przyzwyczaiła swoich fanów, że serwuje im sporą dawkę nadziei i otuchy. Kontynuacja - "Miłość nad rozlewiskiem", nie powinna zawieść ich oczekiwań.O książce - Dwie narratorki: Gosia, która uważa, że zaczęła swoją nową małą stabilizację, i Paula, która nieoczekiwanie zamieszkała nad rozlewiskiem, komentują rzeczywistość z własnej perspektywy.

Miłość nad rozlewiskiem uświadamia nam, iż życie ciągle zaskakuje i dostarcza wielu powodów do tego, by nie bać się śmiałych decyzji, bądź do tego, by trwać przy tych raz podjętych. Najważniejsze to czuć, myśleć, być kowalem własnego losu...

Z ciekawostek - Dla czytelników prozy Małgorzaty Kalicińskiej wydawca przygotował specjalne, ekskluzywne wydanie "Rozlewiska". W eleganckiej płóciennej oprawie zamknięte zostały pierwsze dwie części. Książka licząca 700 stron trafi do księgarń 26 listopada (a zatem w dniu premiery trzeciej części sagi). Ta limitowana edycja będzie dostępna w cenie 79 zł.

rozlewisko

Małgorzata Kalicińska "Miłość nad rozlewiskiem"; Wydawnictwo: Zysk i S-ka; Format: 155 x 235 mm

KaHa

Tagi: Małgorzata Kalicińska, Miłość nad rozlewiskiem, książka, saga, dom nad rozlewiskiem,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany