Czy Ty też grzeszysz?

kzarecka

2008-11-12

czy_ty_te380_grzeszysz_160.Marek Harny powraca z Adamem Bukowskim. Dziennikarza poznaliśmy w "Pismaku" (powieść, która zgarnęła trzy lata temu Nagrodę Wielkiego Kalibru). Teraz mężczyzna znowu ma kłopoty... Tajemnicza śmierć, wielkie pieniądze i piękne kobiety - jak skończy się kolejne niebezpieczne śledztwo? Odpowiedź w książce "Wszyscy grzeszą". Czy wy również grzeszycie? Pewnie tak. Każdy ma na sumieniu jakieś grzeszki. Bez znaczenia, czy jesteście mężczyznami czy kobietami (podobno w powieści Harnego kobiety grzeszą... uczciwiej i z większą fantazją). A skoro wszystkich nas można zapakować do jedego worka, to poczytajmy, jak wiją się w nim inni.


O książce - Kiedy w niejasnych okolicznościach tonie w Morzu Śródziemnym młoda żona Krystiana Koeniga, jednego z najbogatszych Polaków, Bukowski rozpoczyna kolejne prywatne śledztwo. Równocześnie przyjmuje ofertę pracy w należącym do tego biznesmena miesięczniku. Wpada w podwójną pułapkę. Jego rozmówcy giną gwałtowną śmiercią. Ściga go policja i… jeszcze ktoś.
Zadanie, jakiego podjął się Bukowski, okazuje się śmiertelnie niebezpieczne. Czy odkryje prawdę o śmierci Beaty Koenig? Czy w ogóle zdoła przeżyć w świecie wielkich pieniędzy i zabójczych namiętności?

Marek Harny "Wszyscy grzeszą"; Wydawnictwo: Prószyński i S-ka; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 360; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7469-902-0

KaHa

Tagi: Marek Harny, Wszyscy grzeszą, książka, nagroda wielkiego kalibru, pismak,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany