KrUlewna?

kzarecka

2008-11-13

krulewna_160Hm... Gdy jakiś czas temu na łamach PL pojawiła się informacja o "Włatcy Móch", pod tekstem padło wiele komentarzy. Między innymi zarzut, że w komiksie (jak i w filmie animowanym) pojawia się wiele błędów i że nasze dzieci (z drugiej strony - który rodzic pozwala swoim dzieciom na oglądanie bądź czytanie historii o Czesiu i jego kumplach?; osobiście nie znam) niedługo nie będą wiedziały, jak pisać choćby słowo "mucha". Czyżby wydawnictwo Nasza Księgarnia znowu chciało podpaść? 14 listopada w księgarniach pojawi się "KrUlewna Śnieżka"... Autorem tekstu i ilustracji jest Bohdan Butenko. Zabijcie, a i tak nadstawię za tę publikację pierś!


O książce - Drogi Czytelniku! Specjalnie dla Ciebie! Bez cenzury! Po raz pierwszy odkrywamy najpilniej strzeżone sekrety świata bajek! Oto jedyna prawdziwa wersja wydarzeń! Przeczytaj, jeśli masz odwagę! 4 wariacje na temat znanych bajek autorstwa Bohdana Butenki w opracowaniu graficznym – oczywiście – autora.

Bohdan Butenko "KrUlewna Śnieżka"; Wydawnictwo: Nasza Księgarnia; Format: 190 x 205 mm; Liczba stron: 168; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-10-11452-5

KaHa

Tagi: Bohdan Butenko, Królewna Śnieżka, Krulewna Śnieżka, książka, ilustracje,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany