Prawo przyciągania

kzarecka

2008-11-18

prawo_przeci261gania_160Prawo przyciągania... Brzmi przerażąjąco! Przed oczyma mam sytuację sprzed lat, gdy najlepsza z klasy dziewczyna (liceum) słyszy od naszej zachwyconej fizyczki: - Pięknie! Pięknie! Wszystko tak, jak trzeba. Bardzo się cieszę. Siadaj... trzy. Cóż za rozpacz wtedy była. Jeśli ona ma trzy, co będziemy mieć my?! W pierwszym półroczu pierwszej klasy zagrożonych było ponad dwadzieścia osób. Z liceum pamiętam jedno - naukę fizyki każdego dnia. Dziś pewnie nic z tego nie zostało. Prawo przyciągania można jednak wykorzystać do osiągnięcia sukcesu w firmie. I to brzmi nieco bardziej zachęcająco niż słowa fizyczki. Jeff Assaraf i Murray Smith uczą w "Odpowiedzi", jak zaprogramować swój mózg. Też brzmi przerażająco, ale podobno... to działa.

O książce - Korzystając z wyników najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu oraz badań z zakresu fizyki kwantowej, autorzy pokazują jak można zaprogramować swój umysł na sukces i mieć życie, o jakim się marzy. Ucząc czytelników sposobu wykorzystania nowo odkrytych "niezwykłych" zmysłów dla osiągnięcia sukcesu w biznesie, autorzy pokazują swoje marzenia, zwyczaje, myśli i działania jakie legły u podstaw zbudowania przez nich i rozwinięcia osiemnastu przedsiębiorstw, które generują multimilionowe dochody.

Przeczytaj, jeśli chcesz aby rozwój Twojej firmy I życie osobiste nabrały tempa .

"Odpowiedź" została napisana przez współautora "Sekretu" John’ego Assarafa i guru finansowego Ameryki Murraya Smitha.

John Assaraf - jest obecnie autorem znanych na całym świecie bestsellerów, wykładowcą i doradcą biznesowym, który z wielkim oddaniem pomaga przedsiębiorcom pomnażać majątki i jednocześnie prowadzić niezwykłe życie. John poświęcił ostatnie dwadzieścia pięć lat na studiowanie ludzkiego mózgu, fizyki kwantowej i strategii biznesowych, odnoszących się do osiągnięcia sukcesu w interesach i życiu. Wykorzystując to, czego się nauczył, John zbudował od zera cztery wielomilionowe przedsiębiorstwa, a teraz dzieli się swoimi ideami związanymi z biznesem i pomnażaniem majątku z przedsiębiorcami i przedstawicielami małego i średniego biznesu na całym świecie.

Murray Smith - jest biznesmenem, twórcą trzynastu przedsiębiorstw generujących miliardowe obroty, guru finansowym i doradcą prezesów wielu amerykańskich firm.

John Assaraf, Murray Smith "Odpowiedź"; Wydawnictwo: Nowa Proza; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7534-048-8

KaHa

Tagi: John Assaraf, Murray Smith, Odpowiedź, książka, sekret,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany