Więzień Archera

kzarecka

2008-11-19

wi281zie324_archera_160O "Więźniu urodzenia" w "Publisher's Weekly" padły slowa: - Błyskotliwa, o wartkiej akcji, mistrzowska opowieść Archera zachwyca i jest pełna niespodzianek. Jeffrey Archer... Można by rzec: zwykły pisarz. Jednak ilu z was wie, że autor zasiadał pięć lat w Izbie Gmin, szesnaście w Izbie Lordów i przesiedział dwa lata w więzieniach Jej Królewskiej Mości? To te ostatnie wydarzenie wpłynęło na powstanie słynnych "Dzienników Więziennych". Co nas czeka w najnowszej powieści? Zobaczcie sami.

O książce - Gdyby Danny Cartwright oświadczył się Beth Wilson dzień wcześniej albo dzień później, nie zostałby aresztowany i oskarżony o zamordowanie swojego najlepszego przyjaciela. Jednak kiedy czterema świadkami oskarżenia są: adwokat, popularny aktor, arystokrata i najmłodszy wspólnik w historii szacownej firmy, to kto uwierzy słowom oskarżonego?

Danny zostaje skazany na dwadzieścia dwa lata i wysłany do najpilniej strzeżonego więzienia w kraju, skąd nikomu jeszcze nie udało się uciec. Ci, którzy wsadzili go za kratki, nie przewidzieli jednak, że Danny zrobi wszystko, żeby się na nich zemścić.


"Więzień urodzenia" to najnowsza, niezwykle błyskotliwa powieść mistrza fabuły Jeffreya Archera, której wciągająca intryga trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.


Jeffrey Archer "Więzień urodzenia"; Wydawnictwo: Rebis; Tłumaczenie: Danuta Sękalska; Format: 135 x 215 mm; Liczba stron: 592; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7510-241-7


KaHa

Tagi: Jeffrey Archer, Więzień urodzenia, książka, dzienniki więzienne,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany