Fabryka Steel

kzarecka

2008-12-03

fabryka_steel_160Najnowszy bestseller wielkiej damy literatury kobiecej. Porywająca opowieść o miłości na tle dramatycznych wydarzeń. A w dwóch słowach: Danielle Steel. W trzech: fabryka Steel powraca. To niesamowite, że jeden człowiek może napisać w swoim życiu tyle książek i wciąż tworzyć kolejne. Owszem, można by zarzucać, że wystarczy kalka "zwycięstwo dobra nad złem i szczęścia nad nieszczęściem", ale tu trzeba mieć coś jeszcze. Co? Nie mam pojęcia. Wiem jedno - Danielle Steel to "coś" posiada i za to kochają ją czytelniczki na całym świecie. I jeszcze jedno - tytuł. "Cudze grzechy".


O książce - Jeszcze wczoraj błyszczała wśród nowojorskiej elity. Dziś cieplarniany świat pięknej córki bankiera wali się w gruzy. Luksus, pozycja, bezpieczeństwo - wszystko to znika bezpowrotnie wraz ze śmiercią ojca, pasażera tragicznego rejsu "Titanica". Mijają miesiące i życie Annabelle znów nabiera blasku. Lecz szczęście nie trwa długo. Spada kolejny cios. Skrzywdzona niesłusznym podejrzeniem, skazana na wzgardę i potępienie, Annabelle opuszcza Nowy Jork, by nieść pomoc rannym na froncie.

Od olśniewających sal balowych Manhattanu, przez pola bitewne Francji, po sale wykładowe Nicei i Paryża - ból i radość, rozpacz i odwaga towarzyszą niezwykłej kobiecie, która mierzy się w wyzwaniami losu z niezachwianą wiarą w ludzi i nadzieją na szczęście.

Danielle Steel "Cudze grzechy"; Wydawnictwo: Amber; Liczba stron: 240; Okłądka: miękka; ISBN: 978-83-241-3239-3

KaHa

Tagi: Danielle Steel, Cudze grzechy, ksiązka, bestseller,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany