Bagno, które was wciągnie

kzarecka

2009-01-02

bagno_ktre_was_wci261gnie_160Aleks Deleware znowu w akcji. Dokładniej rzecz ujmując - w kolejnym bagnie. Jeszcze dokładniej, zwracając uwagę na pisownię, w "Bagnie". Książka trafi na kięgarskie półki już 8 stycznia. Autor? Oczywiście Jonathan Kellerman - jeden z najsłynniejszych twórców thrillerów psychologicznych, laureat nagród Edgara Allana Poe i Anthony Award, autor bestsellerów numer 1 "The New York Timesa", rewelacyjny pisarz, który z zawodu jest psychologiem i profesorem pediatrii (chyba właśnie dlatego Deleware, będący w jego książkach psychologiem dziecięcym, jest tak niesamowicie wiarygodny).


O książce - Najsłynniejszy psycholog w literaturze ściga seryjnego zabójcę, zagłębiając się w odrażające odmęty zła

Obcięte prawe dłonie. Pozornie tylko to łączy ofiary, których kości spoczywają w bagnie pod Los Angeles. Detektyw Sturgis znajduje wkrótce poszlaki, które wskazują podejrzanego - mężczyznę niezrównoważonego emocjonalnie, już raz oskarżonego o zabójstwo. Ale doktor Delaware nie wierzy w jego winę. Intuicja podpowiada mu, że te zbrodnie zrodziły się w zimnym, logicznym umyśle. I że morderca nie dokończył jeszcze swego makabrycznego dzieła.

Jonathan Kellerman "Bagno"; Wydawnictwo: Amber; Format: 148 x 210 mm; Liczba stron: 304; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-3264-5

KaHa

Tagi: Jonathan Kellerman, Bagno, książka, Aleks Deleware, psycholog dziecięcy,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany