Wyznania zakupoholiczki

kzarecka

2009-01-05

wyznania_zakupoholiczki_160Nienawidzę robić zakupów! Mój mąż uważa, że mam w sobie za dużo męskiego pierwiastka. Czy ma rację? Nie mam pojęcia. Lubię wejść do sklepu, rzucić okiem na ciuchy (coś wypatrzę, biorę, przymierzam; nie wyparzę, nie szperam) i już. Bez zbędnej utraty czasu. Mamy okres wyprzedaży. Ludzie powariowali. Na parkingach przed ogromnymi galeriami nie ma, gdzie zaparkować (prawda, prawda, tylko prawda; sprawdziłam - niestety - osobiście, gdy pojechałam kupić zaraz po świętach... kalendarz; też sobie termin wybrałam!). Dla takich jak ja dla odreagowania (bądź totalnego pogrążenia) mogą być "Wyznania zakupoholiczki". Książka (Sophie Kinsella) pod koniec miesiąca będzie w sprzedaży, film (bo i takowy jest) na Walentynki. Pokrótce - idźcie, bankrutujcie, kochajcie.

O książce - Powieść obyczajowa, pełna zwariowanego humoru i błyskotliwych obserwacji codziennego życia. Tytułowa zakupoholiczka to Rebeka Bloomwood, trzydziestoletnia dziennikarka o umiarkowanych dochodach, nałogowo robiąca zakupy, najchętniej w markowych sklepach. To powoduje, że ma na koncie nieustanny debet, mimo że zawodowo radzi, jak dobrze lokować pieniądze! Pomiędzy kolejnymi zakupami i upomnieniami z banku, Rebeka znajduje jeszcze czasem czas na mężczyzn. Pewnego dnia, przedziwnym zrządzeniem losu, staje się nieomal gwiazdą telewizji.


zakupoholiczka1_420

zakupoholiczka2_420

zakupoholiczka3_420

Kadry z filmu - źródło: Filmweb.pl

Sophie Kinsella "Wyznania zakupoholiczki"; Wydawnicto: Świat Książki; Format: 125 x 200 mm; Liczba sron: 336; Okładka: miękka

KaHa

Tagi: Sophie Kinsella, Wyznania zakupoholiczki, książka, film, walentynki,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany