Fear

kzarecka

2009-02-02

fear_160Kay Hooper kojarz się, jeśli w ogóle ma się kojarzyć, z książkami z kategorii "Romanse". A tu proszę, thriller. Jeśli jednak przyjrzeć się dobrze, wychodzi na jaw, że autorka napisała trzy powieści z serii "Strach" (na koncie ma jeszcze inne: związane między innymi z krwią, złem, cieniami...) i właśnie "W objęciach strachu" - książka, która trafiła do polskich księgarń, z niej pochodzi. Zatem Kay Hooper to nie tylko romansidła, ale i thrillery. Ten, którego możemy właśnie poznać, opowiada losy agentki specjalnej, która ma rozwiązać zagadkę związaną z działaniami okultystów.
O książce - Riley Crane, agentka jednostki specjalnej Noama Bishopa, zespołu złożonego z agentów o paranormalnych zdolnościach oraz specjalistka w sprawach związanych z magią, zostaje wysłana na wyspę Opal, by tam przyjrzeć się bliżej tajemniczym działaniom okultystów.

Po przybyciu na miejsce Riley znajduje sobie kwaterę, nawiązuje kontakt z biurem szeryfa w Hazard i jest pewna, że już wkrótce zorientuje się w całej sytuacji. Tyle pamięta, bo niestety wydarzenia kolejnych trzech tygodni spowija gęsta mgła. Przypuszcza, że później wydarzyć musiało się coś strasznego skoro obudzi się w domku na plaży ubrudzona zaschniętą krwią.

By rozwiązać zagadkę tajemniczych zjawisk mających miejsce na wyspie i odkryć, dlaczego jej pamięć płata figle, Riley będzie musiała wkroczyć w morderczy labirynt pułapek. Nie zdaje sobie sprawy, że waga utraconych wspomnień jest tak wielka, że może ją kosztować życie..

Kay Hooper "W objęciach strachu"; Wydawnictwo: Sonia Draga; Tłum aczenie: Maria Stadniczeńko-Wróbel; For mat: 123 x 195 mm; Liczba stron: 264; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7508-127-5

KaHa

Tagi: Kay Hooper, Fear, W objęciach strachu, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany