Love Story, czyli historia o przyprawianiu rogów

kzarecka

2009-02-09

love_story_160O jeleniu, który stracił głowę dla żony leśniczego. O leśniczym, któremu jeleń przyprawił rogi. O żonie leśniczego, która może i jest niewinna, ale kto by w to wierzył. To się nazywa "Love Story"! Tak zapowiada się debiut Oli Cieślak. Wydawnictwo Dwie Siostry (które słynie z ciekawych publikacji) tym razem proponuje słowno-graficzną opowieść dla dorosłych dzieci i ich dziecinnych rodziców. Jeśli chcecie zatem sprezentować coś oryginalnego na Walentynki, "Love Story" z pewnością się nadaje.


O książce - Jedyna w swoim rodzaju grubymi nićmi szyta i wyklejana paciorkami, mięsista i barwna historia miłosna. Opowiedziana z przymrużeniem oka historia niezwykłego romansu w efektownej oprawie graficznej. Piękna książka autorska i doskonały prezent dla ukochanej osoby.

love_story2_420


Grzegorz Kasdepke: - Zazdrość jest brzydkim uczuciem, ale nie ma co ukrywać – zazdroszczę Oli Cieślak, i to jak! Po pierwsze napisała romans, jakiego bym w życiu nie wymyślił. Po drugie genialnie go zilustrowała. A po trzecie, ilekroć zechce zobaczyć gołą babkę, może rozebrać się przed lustrem. Szczęściara!


love_story3_420

Ola Cieślak "Love Story"; Wydawnictwo: Dwie Siostry; Format: 250 x 280 mm; Liczba stron: 36; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-608-5076-3


KaHa

Tagi: Ola Cieślak, Love Story, książka, debiut,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany