Bridget Jones z jajami

kzarecka

2009-02-11

bridget_jones_z_jajami_160Wydawnictwo Zysk ogłosiło konkurs "Znajdź w sobie humor Nicka Hornby'ego - Bridget Jones w męskim wydaniu". I tak wyszła Jones z jajami, czyli komedia Sławomira Młynarczyka "Berber". Książka otrzymała wyróżnienie we wspomnianym konkursie. Jak wyszła polska Bridget? Nie dość, że polska to jeszcze męska? Hm... Chyba każdy z nas musi się przekonać sam. Wydawnictwo za wiele informacji nie podaje. Jakby tylko porównanie do BJ miało wystarczyć... Ach. Jednym wystarczy, drugim nie. W każdym razie książka już jest. Kto chce, niech biegnie do księgarni.Sławomir Młynarczyk - W życiu trzeba odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań. Jedno z nich brzmi: "Co jest najważniejsze?". Odpowiedzi można szukać całymi latami sumiennie i rzetelnie balangując. Zwłaszcza, jeśli ktoś ma szczególnie aktywny gen rozrywki.


Fragment

- To od kiedy pan może zacząć?
- Od poniedziałku? - rzuciłem nieśmiało.
- Świetnie - dudnił prezes. - W poniedziałek jest 21 i zaczynamy 21. Ależ to się w tym roku niesamowicie składa.
Zastanawiałem się, czy prezes nie jest jednym z tych, którzy "rządzą, jak umią". Zastanawiałem się, czy prezes w ogóle ma pojęcie, czym zajmuje się PR menedżer, czy raczej zatrudnił mnie dlatego, że usłyszał o modnym zawodzie i zapragnął mieć w swojej firmie kogoś, kto się nim para (w każdym razie się stara).


Sławomir Młynarczyk "Berber"; Wydawnictwo: Zysk; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 324; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7506-240-3


KaHa


Tagi: Sławomir Młynarczyk, Berber, konkurs, Bridget Jones,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany