Mężczyzna nie jest skomplikowany

kzarecka

2009-02-27

m281380czyzna_nie_jest_skomplikowany_160Jennifer Aniston, Scarlett Johansson, Drew Barrymore - to jedne z aktorek, które zaledwie od kilku dni wojują na ekranach polskich kin. "Kobiety pragną bardziej" to film na podstawie książki Grega Behrendta i Liz Tuccillo. Powieść jest wielkim hitem ostatnich lat w USA, numerem jeden na listach bestsellerów "New York Timesa", "USA Today", "Publisher's Weekly" i "Wall Street Journal", także wybór reżysera Kena Kwapisa wydaje się właściwy (skoro książkę wydano w liczbie ponad dwóch milionów, to ile osób może trafić do kina?). "Nie zależy mu na tobie" - taki tytuł nosiła powieść, gdy wypuszczano ją na polski rynek cztery lata temu.


O książce - Kobiety odnoszące sukces nie zawsze potrafią właściwie ocenić zaangażowanie mężczyzny. Łudzą się, że dając partnerowi więcej swobody i akceptując jego postępowanie, sprawią, że zwiąże się z nimi na stałe. Spotykają się z przyjaciółkami i prowadzą długie rozmowy, analizując niejasne zachowania mężczyzn. To strata czasu! Mężczyzna nie jest skomplikowany, choć chce, by za takiego go uważano. Nie ma mowy o żadnych sprzecznych sygnałach. Może po prostu nie zależy mu na tobie!

Greg Behrendt, Liz Tuccillo "Kobiety pragną bardziej"; Wydawnictwo: Rebis; Tłumaczenie: Agnieszka Jacewicz; Format: 150 x 225 mm; Liczba stron: 196; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7510-370-0

KaHa

Tagi: Greg Behrendt, Liz Tuccillo, Kobiety pragną bardziej, film, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany