Zatoka niebezpieczeństw

kzarecka

2009-03-26

zatoka_niebezpiecze324stw_160_01W "Daily Express" napisano: - Powieść, której trudno się oprzeć. Historia widziana oczami czterech kobiet, przez pryzmat ich lęków, pragnień i nadziei. Słowa dotyczą "Srebrnej Zatoki" Jojo Moyes. Podobno miłość sięga głębiej, niż wydaje się każdemu z nas. Podobno... I podobno tego właśnie dowodzi w swojej powieści autorka. Książka będzie miała premierę już 10 kwietnia, także każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić wszystko na własnej skórze. Tajemnicza sterniczka, dziesięcioletnia dziewczynka, legendarna poławiaczka rekinów - oto mieszkanki Srebrnej Zatoki. Z czym przyjdzie im się zmierzyć?


O książce - Mike Dormer wyjeżdża z Londynu do małego nadmorskiego miasteczka w Australii, by nadzorować budowę ekskluzywnego hotelu. Spodziewa się, że będzie to rutynowe przedsięwzięcie, kolejny szczebel korporacyjnej kariery. Staje się jednak inaczej. Srebrna Zatoka nie jest zwyczajnym kurortem. W ekscentrycznym, choć podupadłym hotelu mieszkają trzy niezwykłe kobiety: tajemnicza sterniczka Liza McCullen, jej dziesięcioletnia córka oraz ciotka Kathleen – legendarna poławiaczka rekinów. Podobnie, jak reszta mieszkańców zrobią wszystko, by plany Mike’a nie doszły do skutku. Zderzenie światów Mike’a i Lizy sprawia, że sytuacja w kurorcie wymyka się spod kontroli. Sprawy przybierają dramatyczny obrót. Delfiny, orki, a także kobiety McCullen stają przed niebezpieczeństwem, którego nikt nie był w stanie przewidzieć. Mike zaś musi znaleźć odpowiedź na pytanie, trapiące wszystkich mieszkańców zatoki.
Gdzie leży granica między miłością a zawłaszczeniem?
Nowa powieść Jojo Moyes pochłonie cię, poruszy serce i zabierze w emocjonującą podróż do świata, którego nie zechcesz opuścić.

"Glasgow Harald": - Trudno się oderwać…powieść niezwykle wnikliwa. Zarówno dialogi, jak i opisy Moyes są pełne uroku.

"The Mirror": - Znakomita rozrywka.

"The Daily Mail": - Cudownie romantyczna I poruszająca.

Jojo Moyes "Srebrna Zatoka"; Wydawnictwo: Red Horse; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 432; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-60504-59-8

KaHa

Tagi: Jojo Moyes, Srebrna Zatoka, książka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany