Port Wrocław - przybywajcie!

kzarecka

2009-04-16

do_portu_coraz_bli380ej_160Jeśli możecie pojawić się we Wrocławiu, nie zastanawiajcie się nad tym. Wsiądźcie w samochód, pociąg, autobus, czy inny rodzaj środka transportu i przybywajcie do stolicy Dolnego Śląska. Od 17 do 19 kwietnia będzie odbywać się tam największy festiwal poetycki w naszym kraju. 14. edycja festiwalu literackiego Port Wrocław 2009 z pewnością nie będzie gorsza od poprzednich. Wręcz przeciwnie - będzie jeszcze lepsza! Trzydzieści ksiązek w dwadzieścia cztery godziny? Tak. I to nie wszystko! Bedziecie mogli zaczytać i zasłuchać się na zabój.


Nie billboardy, wielkoformatowe reklamy, autobusowe witryny, przemalowane tramwaje, lecz duże paczki i bryły, o które bardzo łatwo potknąć się w pędzie przez Wrocław, tworzą rozpoznawalny znak tegorocznego festiwalu. Po ubiegłorocznych łódkach, którymi pokryły się wrocławskie trawniki i skwery, to kolejna miejska portowa instalacja.

Więcej o festiwalu, czyli "Tik tak, do Portu coraz bliżej"

Film "Zaczytać się na zabój" (rewelacyjny!), a także wszelkie informacje o Porcie, Jak dojechać, gdzie spać, co jeść, a przede wszystkim - co na was czeka (program).

KaHa

Tagi: Port Wrocław 2009, Festiwal Literacki, nakręć wiersz,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany