Zaginiony symbol - nowa powieść Dana Browna!

kzarecka

2009-09-14

zaginiony_symbol_160Dan Brown. Jeśli ktoś, choćby delikatnie, interesował się książkami, musi znać wspomniane nazwisko. Najsłynniejszy dzięki "Kodowi Leonarda da Vinci", ale i pozostałe publikacje autora nie przeszły bez echa. Jest takich hitem dla dorosłych, jak "Harry Potter" dla dzieci (i tak, wiem, że i dorośli zaczytują się w tym drugim). Dochodząc jednak do sedna - od jutra (15 września) w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie będzie można kupić najnowszą powieść
Dana Browna - "Zaginiony symbol". U nas dopiero pod koniec roku. Niestety. Jednak anglojęzyczni mogą kupić książkę przez Internet już teraz.


O książce - Ukaże się w rekordowym pierwszym nakładzie 5 mln (!) egzemplarzy. Głównym bohaterem "Zaginionego symbolu" jest, znany już czytelnikom, Robert Langdon. Wszystko rozegra się w ciągu jednego dnia, a precyzując w ciągu zaledwie dwunastu godzin, ale do szybkiej akcji Dan Brown przyzwyczaił nas wszystkich. Waszyngton, masoneria – brzmi zachęcająco? A Jakże!

Dan Brown: - Pisanie tej powieści było niezwykle dziwną, ale i wspaniałą podróżą. Zbieranie materiałów zajęło mi pięć lat, a wkomponowanie wyników badań w dwunastogodzinną akcję okazało się nie lada wyzwaniem. Najwyraźniej życie Langdona toczy się znacznie szybciej niż moje.

Sonny Mehta (prezes grupy wydawniczej): - To genialny i niezwykle wciągający thriller, którym Dan Brown po raz kolejny potwierdza swoje mistrzostwo w snuciu opowieści nasyconych historią, zagubionych w labiryncie tajemniczych kodów i podszytych doskonale skonstruowaną intrygą. To jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji naszych czasów, ale warto było czekać.

KaHa

Tagi: Don brown, Zaginiony symbol, nowa powieść, langdon,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany