Sprawy damsko-męskie? Ałć!

kzarecka

2009-10-11

dogrywka_160Jedenaście lat przyjaźni, czworo ruchliwych dzieci różnej płci i w różnym wieku, trzy psy, dwa wiecznie głodne koty, liczne grono przyjaciół oraz nieprawdopodobne ilości nowych, szalonych pomysłów. To współny stan posiadania Katarzyny Gacek i Agnieszki Szczepańskiej. Co z tego wszystkie może wyjść? Jak się okazuje, pisanie. I tak kobiety sobie siedzą i tworzą historie. I tak zdobywają spore grono czytelników. Pamiętacie Beatę i Monikę z "Zabójczego spadku uczuć"? Dziewczyny powracają! "Dogrywka" to kolejny komediowy kryminał, który powinien rozśmieszyć was do łez.


O książce - Para przyjaciółek po raz kolejny zmierzy się ze śledztwem na własną rękę.
Wiele się zmieniło. Beata z nieporadnej ofiary losu przeistoczyła się w energiczną bizneswoman, którą spotykamy w chwili, gdy otrzymuje fatalny w skutkach anonim. Tymczasem Monika, jej przyjaciółka dotychczas twardo stąpająca po ziemi, na jakiś czas zupełnie straci głowę. Na szczęście obie nie tracą rezonu.
Jedno jest pewne: gdy wymaga tego sytuacja kumpelki bez wahania same poprowadzą dochodzenie, bo czego się nie robi, gdy w grę wchodzi rodzinne szczęście, miłość, a nawet czyjeś życie!
"Dogrywka" ma w sobie wszystkie zalety: pełnokrwiste postacie (zabawne charakterystyki na wstępie), ironiczny dystans (także do swoich bohaterek), humor (ujawniający się już nawet w tytułach rozdziałów), potoczysty styl i zabawną intrygę. Porcja porządnej rozrywki gwarantowana!

Gacek & Szczepańska "Dogrywka"; Wydawnictwo: Nowy Świat; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 304; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7386-363-7

KaHa

Tagi: Gacek i Szczepańska, Dogrywka,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany