I ty, tylko ty, będziesz moją damą

kzarecka

2009-10-29

wystarczy_ze_jestes_160Laureatka nagrody "Książka Roku 2008" (IBBY) - Małgorzata Gutowska-Adamczyk, o swojej książce powiedziała mi: - Popełniłam powieść o miłości. O tym, jak dziewczyny poszukują swego "ideału", jak to czasem bywają "w związku" z wirtualnym facetem, jak miłość je odcina od rzeczywistości, jak się czasem ogarniają, dokonując mniej efektownego, ale właściwego wyboru. Powieść nosi tytuł "Wystarczy, że jesteś" i zadaje pytanie: "Czy rzeczywistość może się upodobnić do marzeń?". Szczerze zachęcam do lektury.
O książce - Weronika jest z natury pesymistką. Nie wierzy w siebie ani w to, że odnajdzie w życiu szczęście i miłość. Zapamiętale czyta "Zmierzch" i skrycie marzy o wielkim, wyjątkowym uczuciu oraz księciu, zbyt doskonałym, by mógł być prawdziwy. Idealny chłopak rodzi się w wyobraźni dziewczyny i żyje w świecie wirtualnym, w prowadzonym przez nią blogu.


Najnowsza powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk opowiada o dojrzewaniu do miłości, potrzebie kochania i bycia kochanym, pierwszych rozczarowaniach oraz trudnej drodze do zrozumienia, co jest naprawdę wartościowe.


Małgorzata Gutowska-Adamczyk "Wystarczy, że jesteś"; Wydawnictwo: Nasza Księgarnia; Format: 135 x 204 mm; Liczba stron: 296; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-10-11735-9


KaHa

Tagi: Małgorzata Gutowska Adamczyk, Wystarczy że jesteś,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany