Inkwizytor

kzarecka

2010-01-12

ja_inkwizytor_160"Ja, inkwizytor. Wieże do nieba" autorstwa Jacka Piekary ma się bardzo, bardzo dobrze. Jeszcze nie ukazał się na księgarskich półkach, a w księgarniach internetowych przedpremierowo zyskuje status bestsellera. Należy rzec: "Bardzo dobrze!", przecież powieść ukazuje się w serii... Bestsellery Polskiej Fantastyki. Premiera już 15 stycznia. Dodać coś jeszcze? Hm... Oto On, inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.O książce - Oto dwie minipowieści, których bohaterem i narratorem jest Mordimer Madderdin, świeżo promowany absolwent Akademii Inkwizytorium:

* Dziewczyny Rzeźnika
Piękne dziewczęta giną z ręki okrutnego seryjnego zabójcy. Rozwikłania tajemnicy morderstw podejmuje się mistrz Knotte. Starego i doświadczonego inkwizytora, wspomaga serdecznie go nienawidzący Mordimer Madderdin.

* Wieże do nieba
Dwaj słynni architekci rywalizują o to który z nich wybuduje najdoskonalszą katedrę na świecie. Mordimer Madderdin zostaje wezwany, by zbadać, czy jeden z nich nie stosuje czarnej magii w celu pognębienia przeciwnika.

Jacek Piekara "Ja, inkwizytor. Wieże do nieba"; Wydawnictwo: Fabryka Słów; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 384; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7574-197-1

KaHa

Tagi: Fabryka Słów, bestseller,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany