Zakłódkują nas?!

kzarecka

2010-02-04

amore14_federicomocciaimages_product59788374957861_160Amore, amore, amore... Już niedługo Walentyki i kompletny szał w sklepach, kinach i innych miejscach, gdzie zakochani rzucają się spędzać czas. Jednych to bawi, drugich nie. Osobiście nie przepadam, ale i nie neguję. Natomiast nagle się dowiaduję, że włoski bestseller "Amore 14" (Federico Moccia) pojawia się w Polsce (plus gratis kłódka - wybrane księgarnie; teraz tak można pokazać światu, że się kocha Romka i A'Tomka: wybiera się Most Miłości i zaczepia na nim ową kłódeczkę) i nasi rodowici zakochani również miłują się wielce (najmocniej podobno we Wrocławiu, w Poznaniu i Warszawie; to tam zbiorą się 14 lutego o godz. 12:00 na swoich mostach - Mostek Zielony - Ostrów Tumski, Most Biskupa Jordana, Most Świętokrzyski - od strony Śródmieścia). A jeśli ktoś woli czytać książkę niż marznąć na wietrze, to informacja dla niego poniżej.


O książce - Carolina ma prawie czternaście lat. Jest wyjątkowa, jak wiele dziewczyn w jej wieku. To magiczny okres. Są przyjaciółki, z którymi dzieli się dni i sekrety. Są pierwsze pocałunki skradzione w cieniu klatki schodowej. Jest szkoła, są żarty pod adresem nauczycieli i przygotowania do egzaminów. Jest cudowna babcia i superbrat, który pomaga jej marzyć. A miłość? Czy ma oblicze spotkanego przypadkiem Massimiliana?

"Amore 14" to podróż przez uczucia, entuzjazm, z jakim spotyka się pierwszą miłość, ból niespodziewanego rozczarowania, tego pierwszego, przyprawiającego o bezdech, to strata bliskiej osoby, to nagły miłosny gest, którego się nie spodziewałaś.

Federico Moccia – autor, scenarzysta filmowy i telewizyjny. Jego debiutancka książka to "Trzy metry nad niebem" (ponad milion osiemset tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Następna to "Tylko ciebie chcę", która od miesięcy jest na czele wielu rankingów. "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie", czyli trzecia powieść Federico, stanęła na półkach w Polsce w ubiegłym roku i powtórzyła sukces poprzednich książek.

Federico Mocia "Amore 14"; Wydawnictwo: Muza; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 496; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7495-786-1

KaHa

Tagi: Trzy metry nad niebem, Federicco Mocia, Love Story,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany