Pozostaną słowa...

kzarecka

2010-02-13

elamajcherczyk_160Była wśród nas niezwykła kobieta. Kobieta, która stawiała na debiutantów. Kobieta, która promowała tych, którym najtrudniej zaistnieć. Niestety... była. Nie ma Jej już wśród nas. Odeszła. Elżbieta Majcherczyk. Zapamiętajcie Ją. Choćby w zapisie tych dwóch słów: imienia i nazwiska. Niewielu z was przecież o Niej wiedziało. Stała na drugim planie (czy jednak rzeczywiście tak było? gdyby nie ten drugi plan, nie zaistniałby pierwszy). Uwierzcie jednak na słowo - była niezwykła. Postarajmy się o Niej nie zapomnieć. Pozostaną przecież słowa. Słowa, które dzięki Niej, ujrzały światło dzienne. A cóż możemy Jej powiedzieć? Odpoczywaj. Dziękujemy.


Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w domu pogrzebowym na Cmentarzu Komunalnym Powązki Wojskowe dnia 17 lutego 2010 roku (środa) o godzinie 10.00, po którym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz miejscowy.

*****

Książki, które ostatnio wyszły za sprawą Elżbiety Majcherczyk, są teraz w rękach wydawnictwa SOL, które stworzyło dla nich specjalną serię: Dla Eli.

Katarzyna Zarecka

Tagi: ,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany