Czy Ona mu... lotto?

kzarecka

2010-03-02

szczesciarz_nicholassparks_160"Pamiętnik" - znacie? Zapewne chociaż o nim słyszeliście. Doprecyzować jednak by należało, nieprawdaż? Zanim podam nazwisko autora, wspomnę o jeszcze jednym bestsellerze spod jego pióra - "List w butelce". I jesteśmy w domu! Oczywiście Nicholas Sparks. Pojawiła się u nas jego nowa publikacja (nowa w Polsce, gdyż najnowsza w Stanach Zjednoczonych nosi tytuł "The Last Song" i zadebiutowała na pierwszym miejscu listy bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today"). Tytuł? "Szczęściarz". Co tym razem zaserwuje mistrz romantycznych opowieści? Czy będą łzy? Jak często was zachęcam - sprawdźcie sami. Z ciekawostek: książka wydana w mały (czytaj: normalnym) i dużym formacie.


O książce - Logan Thibault jest urodzonym szczęściarzem. Służył w piechocie morskiej, ma za sobą służbę w Iraku, gdzie wielokrotnie otarł się o śmierć. Przeżył i wrócił do domu z pamiątką - znalezionym na pustyni zdjęciem młodej kobiety, które traktuje jako talizman. Kiedy w bezsensownym wypadku ginie jego przyjaciel, Logan stawia sobie za cel odszukanie dziewczyny z fotografii. Przemierzając pieszo kraj, odnajduje ją w Hampton, miasteczku w Karolinie Północnej. Beth nie jest jednak księżniczką z bajki, ale rozwódką z dziesięcioletnim synem, która ma sporo kłopotów z byłym mężem, zastępcą szeryfa i wnukiem najbardziej wpływowego obywatela miasta. Pomiędzy mężczyznami wybucha ostra rywalizacja.

Nicholas Sparks "Szczęściarz"; Wydawnictwo: Albatros; Format: 148 x 210 mm; Liczba stron: 408; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7659-050-9

KaHa

Kup książki autora

Tagi: Film, lista bestsellerów,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany