Zabierz baby na wakacje, a będziesz mieć piekło

kzarecka

2010-06-13

wakacje_z_piekla_160Zebrały się i postanowiły umilić ludziom wakacje. Umilają jednak dość... drastycznie. Niby miłe, niby łagodne, a zajdą wam za skórę. Cassandra Clare (znana z opowieści o Nocnych Aniołach, trylogii Dary Anioła), Claudia Gray ("Wieczna Noc"), Libba Bray, (przykładowo - "Zbuntowane anioły"), Maureen Johnson i Sarah Mlynowski ("Ropuchy i randki" dla młodszych czytelników) swoje siły połączyły i stworzyły, tu zacytuje wydawcę, piekielnie dobrą książkę na wakacje.Tytuł? "Wakacje z piekła". Może niezbyt wyszukany, ale najważniejsze by treść była dobra. Czy jest? Musicie sprawdzić sami.


O książce - Luksusowy statek, willa na Jamajce, francuskie miasteczko, malownicza wioska w Karpatach mogą okazać się przerażająca pułapka dla dziewczyn, które marzyły o ekscytującej wakacyjnej przygodzie. Bo podczas tych wakacji zgubiony bagaż to tylko drobna niedogodność w porównaniu z tym, co knuje zazdrosna czarownica. Poparzenie słoneczne jest bolesne, ale nie trwa tak długo jak rzucona klątwa czy ukąszenie wampira, a nudne towarzystwo nie jest tak straszne jak opowiadanie, które zmienia słuchacza w... Lecz miłość kwitnie nawet w najbardziej upiornych okolicznościach.

"Wakacje z piekła"; Wydawnictwo: Amber; Format: 130 x 205 mm; Liczba stron: 304; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-3682-7

KaHa

Kup książkę

Tagi: Cassandra Clare, Miasto Kości, opowiadania,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany