Marley i ja - replay?

kzarecka

2010-06-14

john_grogan_160Marley - któż nie zna imienia słynnego labradora? "Najgorszy pies świata" rozbawił do łez miliony na całym świecie, a John Grogan został jednocześnie autorem, który nagle miał na swoim koncie bestseller. Zanim jednak ten amerykański dziennikarz ukazał światu Marleya, pisywał felietony do "Philadelphia Enquirer". Wspomniane artykuły zostały zebrane i tak oto na światło dzienne wyszła książka "Złapać życie za ogon". Może i filmu nie da się z tego zrobić ("Marleya..." zekranizowano; role główne - "ludzkie" - zagrali Jennifer Aniston i Owen Wilson), ale pośmiać na sto procent. Dla miłośników Grogana i wszystkich psów świata.


O książce - Największym atutem felietonów Grogana jest sam John Grogan, który pisze szczerze i otwarcie o tym, co go frapuje, irytuje, niepokoi czy bawi. Oczywiście autor składa również hołd nieodżałowanemu Marleyowi, labradorowi, który rozsławił jego imię. Bo to Marley nauczył go czerpać radość z życia, pokazał, na czym polega bezinteresowna przyjaźń i lojalność. Pisze także o sukcesie wspomnień o Marleyu, które nieoczekiwanie dla niego samego wywindowały się na pierwsze miejsca list bestsellerów, czyniąc z niego gwiazdę i o tym, w jaki sposób jego rodzina poradziła sobie ze sławą.

John Grogan "Złapać życie za ogon"; Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie; Tłumaczenie: Agnieszka Andrzejewska; Format: 123 x 197 mm; Liczba sron: 284; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-08-04449-0

KaHa

Kup książkę

Tagi: Jak kot z psem, Nick Trout, weterynarz,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany