Gryź, mała, gryź. Płacz, maleńka, płacz!

kzarecka

2010-06-16

gryzmalagryz_160:-) :-) :-) To wystarczyłoby za całą treść. Z wielką, osobistą, radością oznajmiam, iż na rynek ponownie wkracza Wielki Christopher Moore. Jeśli komuś nie odpowiada humor autora... No cóż - jaki pech. Mnie odpowiada. I kilku innym osobom też. Uwielbiamy Moore'a. My - czytelnicy, którzy pękają ze śmiechu przy jego słowach. Wielki Chris wraca z wampiryczną opowieścią. Tak, byli już "Krwiopijcy". I tak, było już "Ssij, mała, ssij", czyli specjalnie napisana dla fanów druga część opowieści o Jody i Tommy'm. A teraz jest "Gryź, mała, gryź". Dalsze losy? A jakże! Panie i Panowsie - San Francisco wzywa! Zabawa zaczyna się od nowa! Uważajcie na swoją krew!


O książce - Abigail von Normal, pozbawiona radości życia, tajemnicza nastoletnia królowa nocnego San Francisco i zastępcza partnerka przypadkowego wampira Tommy’ego, powraca w trzecim tomie wampirycznej trylogii. Dowiedzcie się, co się stało z Jody, wampirem Floodem, olbrzymim kotem Chetem, Smerfetką, Zwierzakami i pozostałymi Waszymi ulubieńcami!

"W mieście San Francisco grasuje duży ogolony kot-wampir o imieniu Chet i tylko ja, Abby Normal, rezerwowa pani nocy w Greater Bay Area, i mój kochanek z fryzurą rodem z mangi, Pies Fu, stoimy pomiędzy wygłodniałym monstrum a krwawą masakrą ludności".

Aha. I to ma być romantyczna powieść? Tak. Tyle że bez smęcenia. Widzicie, niektórzy kochankowie urodzili się, by uciekać, a Jody i Tommy urodzili się, by gryźć. A raczej odrodzili, skoro zostali wampirami. Dobrze, że łączy ich wieczna miłość, bo ich gotycki Piętaszek w osobie Abby Normal uwięził ich w brązowym posągu.
Abby też chce pić krew, ale chwilowo zajmują ją inne sprawy, takie jak para czerwonych, winylowych koturnów Skankenstein®, sięgających ud, czy jej kończący studia chłopak, Steve. No i jeszcze wampiryczny kot Chet, który z każdą chwilą staje się coraz większy i mądrzejszy – oraz bardziej spragniony. Abby myślała, że ona i Steve poradzą sobie z kicią sami, mais non...

Zanim zdążycie powiedzieć "OKMB! CJK?", Tommy i Jody uwolnią się z zamknięcia i połączą siły z Abby, Steve’em, ekipą z Safewaya, Cesarzem San Francisco i jego wiernymi psami, homoseksualnym gotyckim kumplem Abby – Jaredem - oraz elitą miejscowej policji, Riverą i Cavutem, by dopaść ogromnego kota i ocalić miasto. Wtedy zabawa zacznie się na dobre.

Christopher Moore "Gryź, mała, gryź"; Wydawnictwo: Mag; Tłumaczenie: Jacek Drewnowski; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 336; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7480-171-3

KaHa

Krwiopijcy - recenzja

Ssij, mała, ssij - recenzja

Błazen - recenzja

Kup książkę

Tagi: Krwiopijcy, Błazen, Ssij, zawsze jest cholerny duch, christopher moore,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany