Uprowadzona - trailer, który...

kzarecka

2010-08-12

uprowadzona_160... porywa? Można i tak rzec. Z pewnością powinien was zaciekawić. Dobra muzyka, która potęguje napięcie... Dobry i już. Nie ma sensu wszystkiego opisywać. Z ciekawostek - trailer został zrealizowany przez... zachwyconego czytelnika. No proszę, gdyby tak było więcej podobnych miłośników literatury. Jednak do sedna - "Uprowadzona" i Lucy Christopher - to wszystko, co powinniście wiedzieć. Jeśli chcecie zgłębić wiedzę - książka zahipnotyzowała dziewczyny na całym świecie (może okładka do najciekawszych nie należy, ale to, co kryje, warte jest odkrycia). Jeśli to za mało, zapraszam do zaznajomienia się z dalszą częścią informacji. A gdyby... To oczywiście należy przeczytać "Uprowadzoną".


O książce - Ta historia mogła się przydarzyć każdej dziewczynie. Tak, tobie też. Lotnisko. Oczekiwanie na przygodę. Przystojniak, który proponuje ci kawą. A po chwili jesteś na końcu świata, zdana na łaskę i niełaskę porywacza.
Czy przetrwasz?
Czy wrócisz do swojego życia?
A co będzie, jeżli się zakochasz??

Obejrzyj trailer

Lucy Christopher "Uprowadzona"; Wydawnictwo: Wilga; Tłumaczenie: Anna Dorota Kamińska; Format: 130 x 200 mm; Liczba stron: 300; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-259-0224-7

KaHa

Kup książkę

Kup książkę

Tagi: trailer, książka dla młodzieży, Targi Książki Dla Dzieci i Młodzieży,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany