Ojcowska miłość zbliża

kzarecka

2010-08-26

opowiesc_ojca_160Na początku września w serii "Zbliżenia" wydawnictwa Nasza Księgarnia, które od jakiegoś czasu wprowadza na rynek coraz więcej książek dla dorosłych czytelników, ukaże się "Opowieść ojca". Jak zapewnia wydawca: - To prawdziwa historia o sile miłości. Jej autorem jest Rupert Isaacson (Brytyjczyk mieszkający w Stach Zjednoczonych, autor artykułów w gazetach: "National Geographic", "Daily Telegraph", "Independent on Sunday" i kilku innych). W "Opowieści ojca" opisał podróż do Mongolii, którą odbył wraz ze swoim synem chorym na autyzm. Przeczytajcie, w jaki sposób można poszukiwać cudu.


O książce - Gdy u kilkuletniego Rowana wykryto autyzm, jego ojciec Rupert – dziennikarz i autor książek podróżniczych – postanowił, że nie podda się bez walki. Długo próbował różnych form terapii, jednak bez skutku. Pewnego dnia przypadkiem odkrył, że jego syn nawiązuje wyjątkową więź ze zwierzętami. Wtedy postanowił zrealizować szalony plan – zabrać dziecko do krainy szamanów, nieskażonej przyrody i stad dzikich koni – Mongolii. A po powrocie opisał tę niezwykłą podróż.

Rupert Isaacson "Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu"; Wydawnictwo: Nasza Księgarnia; Tłumaczenie: Joanna Bogunia, Dawid Juraszek; Format: 130 x 197 mm; Liczba stron: 384; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-10-11809-7

KaHa

Wejdź do księgarni

Tagi: Milczenie, Spójrz mi w oczy, Kaj znów się śmieje, szamanizm, Kuczyński,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany