Wściekły

kzarecka

2010-08-26

wscieklakrew_davidmoody_160Jeśli ktoś czytał "Amok", powinien sięgnąć również po "Wściekłą krew". Prawa do pierwszej książki Davida Moody'ego kupił Guillermo del Toro (maczał w ręce w produkcji "Sierocińca" i "Labiryncie fauna", a reżyserował "Hellboya" i "Blade'a") - to w ramach ciekawostki. W "Amoku" każdego ogarnął Amok Nienawiści, każdy mógł stać się ofiarą, bądź Wściekłym. W kontynuacji powieści (właśnie "Wściekłej krwi") ludzość przekroczyła granicę niekontrolowanej nienawiści. Czy w tym "krwawym thrillerze dla czytelników o najmocniejszych nerwach" znajdzie się ktoś, kto zdoła pokonać chęć... zabijania?


O książce – Przekroczona została kolejna granica. Tym razem nienawiści. Przeżyją tylko Wściekli... Świat podzielił się na Wściekłych i ofiary. Zabójców i zabijanych. Rządy nie panują nad chaosem. Obozy dla uchodźców są pełne przerażonych ludzi - tych, którzy cudem ocaleli. Wśród orgii zabijania Danny McCoyne usiłuje odnaleźć swoją córeczkę - Wściekłą, tak jak on. Lecz na rozkaz przywódców Wściekłych przerywa poszukiwania. Ma przeniknąć do miasta, gdzie schronili się ostatni żywi ludzie. Wykona zadanie tylko pod jednym warunkiem: jeśli zdoła stłumić w sobie niepohamowaną żądzę mordu.

"The Bookseller": - Niesamowite opisy emocjonalnego napięcia i strachu. Ta powieść to zupełnie nowe podejście do thrillera.

David Moody "Wściekła krew"; Wydawnictwo: Amber; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 272; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-3728-2

KaHa

Kup książkę

Tagi: Amok, thriller, film, Amber,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany