Inne życie w Zawrociu?

kzarecka

2010-09-01

inna_wersja_zycia_160"Tego lata, w Zawrociu" to książka konkursowa (laureatka konkursu na powieść polską; wydana przeszło dziesięć lat temu). Książka, która odniosła spory sukces. Tym samym jej autorka - Hanna Kowalewska, stała się bardziej rozpoznawalna. Fani dostali jeszcze dwie książki z serii. Teraz przyszedł czas na kolejną. Jednak ci, którzy nie mieli styczności z twórczością autorki, nie powinni się przejmować. Jak twierdzi wydawca "ci, którzy z autorką spotkają się po raz pierwszy, odkryją bogaty powieściowy świat, finezyjną konstrukcję i zaskakującą akcję oraz urodę języka". W "Innej wersji życia" główna bohaterka jeszcze raz będzie musiała zmierzyć się z przeszłością.


O książce - Intrygująca opowieść o szukaniu porozumienia, wybaczaniu, a także o miłościach wiecznych i wietrznych... Dlaczego sześcioletniej Matyldy nie ma na rodzinnych zdjęciach? Kim jest dziewczynka z czarno-białych fotografii oddanych przez sąsiadkę? Dlaczego matka i ojczym wolą, by Matylda trzymała się z daleka od swojej młodszej siostry? Matylda ma nadzieję, że odkrycie tego, co stało się dwadzieścia pięć lat temu, pomoże naprawić relacje z Paulą. Czy jednak mozolne układanie puzzli z przeszłości przywróci rodzinną harmonię? W książce tej jest też teraźniejszość. Matylda, po latach bycia w luźnych związkach z mężczyznami, chce ułożyć sobie życie. Czy uda jej się to z Igorem? A może lepszy będzie Jasiek Malinowski? Miłośnicy książek z cyklu o Zawrociu mają okazję poznać kolejne odsłony z życia Matyldy.

Hanna Kowalewska "Inna wersja życia"; Wydawnictwo: Zysk; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 400; Okładka: twarda; ISBN: 978-83-7506-533-6

KaHa

Kup książkę

Tagi: Kalicińska, Gutowska-Adamczyk, Hanna Kowalewska, Listy miłosne,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany