Domowy poradnik umierania

kzarecka

2010-09-16

domowy_poradnik_umierania_160Nie będę silić się na wymyślanie specjalnego tytułu dla tej informacji, gdyż ten, który stworzyła dla swojej książki Debra Adelaide, jest najlepszy. "Domowy poradnik umierania" to "powieść sławiąca życie". W "Good Reading" napisano o niej: "Pełna humoru, ciepła i smutku - zupełnie jak życie". O tym, że można przygotować rodzinę na śmierć, udowodnił kiedyś Randy Pausch w niezwykle wzruszającym "Ostatnim wykładzie". Profesor z Pittsburgha sam był jednak na nią przygotowany. Co zrobić, gdy jest inaczej? Przed bohaterką Debry Adelaide stoi jedno z najtrudniejszych zadań.


O książce - Delia jest autorką serii niezwykle popularnych poradników dla kobiet. Udzielała rad na wszystkie tematy – od kuchni po kochanków – poza jednym, dotyczącym jej samej. Delia umiera. Aby przygotować rodzinę na swoją śmierć, próbuje wszystkiego: tworzy listy domowych mądrości, wybiera mężowi drugą żonę, uczy córki parzenia doskonałej herbaty. Ale sama nie jest gotowa stawić czoła śmierci. Najpierw musi odbyć podróż w przeszłość i zrobić pewną niezwykle ważną rzecz. Musi też napisać swoją ostatnią książkę – "Domowy poradnik umierania".

Debra Adelaide "Domowy poradnik umierania"; Wydawnictwo: Nasza Księgarnia; Tłumaczenie: Anna Studniarek; Format: 130 x 197 mm; Liczba stron: 384; Okłądka: twarda; ISBN: 978-83-10-11801-1

KaHa

Wejdź do księgarni

Tagi: Poradnik, Ostatni wykład, Randy Pausch, Nasza Księgarnia,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany