Jeden człowiek już zna prawdę. Wkrótce rozpocznie się horror...

kzarecka

2010-11-23

wirus_160Boeing 777 nagle pogrąża się w ciemności na płycie lotniska JFK. Służby ratownicze ostrożnie zbliżają się do maszyny. Przedstawiciel Centrum Kontroli Chorób zostaje wezwany, by wraz z grupą specjalistów ustalić, co się wydarzyło w samolocie. Ci, którzy ocaleli nie czują się dobrze, a pierwsze sekcje zwłok ofiar przynoszą badzo dziwne wyniki. Prawdę zna tylko jeden człowiek... Tak rozpoczyna się bestseller "New York Timesa" - "Wirus" (Guillermo del Toro, reżyser między innymi "Labiryntu fauna" i "Blade'a"; Chuck Hogan, autor "Miasta złodziei"). Polecam trailer książki - ciekawy, intrygujący, z dobrą muzyką. Z pewnością zachęci was do sięgnięcia po lekturę.


O książce - Mrożąca krew w żyłach powieść o walce między ludźmi a wampirami. Pierwsza część trzymającej w napięciu trylogii.

Zawsze tu były.
Wampiry.
W ukryciu, w ciemności.
Czekały.
Teraz nadszedł ich czas.
W tydzień unicestwią Manhattan.
W miesiąc - całą Amerykę.
W dwa miesiące - cały świat.

Nelson DeMille: - Del Toro i Hogan stworzyli przepysznie upiorną opowieść, która sprawi, że zjeżą wam się włosy na karku. "Wirus" to połączenie Brama Stokera, Stephena Kinga i Michaela Crichtona. Nie może być lepiej.

Clive Cussler: - Książka, od której nie sposób się oderwać. Prawdziwie niezapomniana historia. Nie mogę się doczekać następnej części tej trylogii.

Guillermo del Toro, Chuck Hogan "Wisrus"; Wydawnictwo: Nasza Księgarnia; Tłumaczenie: Anna Klingofer; Format: 152 x 230 mm; Liczba stron: 504; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-10-11730-4

KaHa

Kup książkę w Godi

Kup książkę w Albertusie

Tagi: Stephen King, wampir, wilkołak, wściekła krew,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany