Strach nie siedzi cicho...

kzarecka

2010-12-13

crescendo_160Było cicho (choć niekoniecznie, gdyż "Szeptem" zawojowało na rynku; debiut na liście bestsellerów "The New York Timesa"; prawa sprzedane do wielu krajów; porzucenie przez autorkę dotychczasowej pracy na rzecz całkowitego poświęcenia się pisarstwu), teraz następuje stopniowe wzmocnienie. Będzie głośniej, dynamiczniej? Warto sprawdzić. W nowym roku na księgarskich półkach pojawi się "Crescendo" - kontynuacja dobrze przyjętego "Szeptem" Becki Fitzpatrick.O książce - Patch to wielka miłość Nory. To także jej Anioł Stróż. On uratował jej życie, ona wyrwała go z otchłani potępionych. Są sobie przeznaczeni. Jednak Patch wydaje się zamieszany w niewyjaśnioną śmierć ojca Nory. Dziewczynie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo... Tajemnice budzą niepokój, niepewność przeradza się w strach.

O poprzedniej książce ("Szeptem") - Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że... Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.

Becca Fitzpatrick "Crescendo"; Wydawnictwo: Otwarte; Tłumaczenie: Agnieszka Fulińska; Liczba stron: 400; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7515-132-9

KaHa

Wejdź do księgarni

Tagi: Fitzpatrick, Szeptem, lista bestsellerów, nieśmiertelny,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany