Opowieść o adopcjach

kzarecka

2010-12-21

moje_dziecko_160Każdy, kto ma dziecko, wie, jakie to szczęście. Każdy, kto go nie ma, ale pragnie mieć, wie, jakie to nieszczęście, gdy marzenie nie staje się rzeczywistością. Każdy, kto nie może mieć dziecka i nagle dostaje wielką szansę, pokrótce - staje się rodzicem, wie, że otrzymał najpiękniejszy prezent na świecie. Radość tych, którzy mają i smutek tych, którzy tego nie mogą doświadczyć. Adopcja... Wielu jej pragnie - zarówno dorosłych, jak i dzieci. Niestety nie zawsze jest łatwo... Katarzyna Kolska napisała książkę (będzie w sprzedaży od stycznia). "Moje dziecko gdzieś na mnie czeka. Opowieść o adopcjach" to zbiór prawdziwych historii. I może właśnie to, tak przyciąga do tej publikacji.


O książce - Problem niepłodności dotyczy coraz większej liczby par. Adopcja jest jednym z rozwiązań wobec trudności z poczęciem dziecka. "Moje dziecko gdzieś na mnie czeka" to prawdziwe historie rodziców, którzy adoptowali dzieci, ale to także opowieści szczęśliwych dzieci, które znalazły nowy dom. Szczere, niezwykłe, a czasami bardzo dramatyczne relacje, w których nie pomija się trudności związanych z adopcją. Książka ta stanie się nieocenionym przewodnikiem dla tych wszystkich, którzy myślą o adopcji.

Fragment

Dziś Kamil jest uczniem w szkole podstawowej, odnosi sukcesy, zdobywa medale. I za każdym razem, gdy świętuje kolejne urodziny, prosi rodziców: Pokażcie mi zdjęcia, gdy byłem takim brzydalem. To zdjęcie z jego pierwszych urodzin obchodzonych już z rodzicami, ale jeszcze w domu dziecka...

Hania do dziś ze łzami w oczach wspomina pewien wieczór. Było to dwa albo trzy tygodnie po tym, jak zamieszkali razem. Anetka już spała. Antek przyszedł do pokoju rodziców, przytulił się mocno do Hani i powiedział: Wiesz, mamo, z tobą jest mi najlepiej.

Katarzyna Kolska "Moje dziecko gdzieś na mnie czeka. Opowieść o adopcjach"; Wydawnictwo: Znak; Format: 144 x 205 mm; Liczba stron: 180; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-240-1503-0

KaHa

Wejdź do księgarni

Tagi: Adopcja, Dziecko z chmur, opowieść prawdziwa, macierzyństwo, dziecko,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany