Porcja dobrej wiosennej energii

dkoziarski

2011-05-26

wiosna_160_01Mamy wiosnę. Z tej okazji wydawnictwo MG przygotowało specjalny poradnik, który pozwoli przejść przez wiosenny czas zgodnie z naturalnym rytmem. Znajdziemy tutaj zachętę do wyrobienia w sobie zdrowych nawyków – zarówno tych dotyczących aktywności fizycznej jak i żywieniowych. Porady, ciekawostki, przepisy, tabele, zestawienia – wszystko podane przystępnie w książce, którą warto położyć sobie na widocznym miejscu, żeby poszukiwać pozytywnych inspiracji w trakcie najbliższych miesięcy.
O książce - Wiosną cała przyroda odczuwa największy przypływ energii. A my wraz z nią. Dni od marca do czerwca są najdłuższe w roku, słońce mocno świeci, po miesiącach uśpienia wszystko budzi się do życia. Dlatego właśnie wiosną znakomicie jest rozpocząć wszystkie działania wymagające zmiany podejścia do życia. Pozwólmy obudzić się także naszemu ciału. Pozwólmy mu żyć zgodnie z naturą. Zadbajmy o własny organizm:

* wyrzućmy do kosza wszystkie diety, które robią nam więcej złego niż dobrego,

* zacznijmy zdrowo jeść,

* przypomnijmy sobie, że nasz organizm stworzony jest do ruchu,

* pozwólmy sobie na konieczny odpoczynek.

Książka "Wiosna. Żyj zgodnie z porami roku" poprowadzi Was - miesiąc po miesiącu - od marca do czerwca, proponując:

* program pozwalający na stopniowe „rozruszanie” organizmu,

* wprowadzanie kolejnych sezonowych produktów (wraz z przykładowymi przepisami).

Z tą książką łatwiej będzie odnaleźć równowagę i poczuć się lepiej. W zgodzie z naturą, w zgodzie z wiosennym kalendarzem.

Dorota Grupińska "Wiosna. Żyj zgodnie z porami roku"; Wydawnictwo: MG; Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 128; Okładka: miękka ISBN: 978-83-61297-79-6

Daniel Koziarski

Tagi: poradnik, zdrowie, dieta, MG,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany