Z ziemi włoskiej do polskiej

kzarecka

2011-11-08

wybacz_160Często można usłyszeć jak kolega koledze mówi: "Nie żeń się. To będzie twój koniec", ale mężczyzna wbrew wszystkiemu mówi "Tak" i zaczyna nosić obrączkę. Panowie, my - kobiety, wcale nie jesteśmy takie złe! Federico Moccia w najnowszej książce ze swojego bohatera zrobił nawet romantyka przestrzeni całkowitej i... na tym wygrał. Włosi pokochali powieść. Nawet doczekała się adaptacji, na którą tłumnie ruszyli przedstawiciele Italii. O czym marzą młode Włoszki u progu dorosłości? No tak, o tym "zgubnym" ślubie. Już niedługo na księgarskie półki trafi książka "Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić".


O książce - Niki i Alex od dwóch lat są szczęśliwą, zakochaną w sobie parą. Ona rozpoczyna studia na wydziale humanistycznym, on, starszy od niej o siedemnaście lat, pracuje w agencji reklamowej i jest spełnionym człowiekiem sukcesu. Pewnego dnia Alex zabiera swoją ukochaną na weekend do Nowego Jorku, podczas którego jedną z atrakcji ma być wieczorny lot helikopterem i lądowanie na dachu Empire State Building. Kiedy zbliżają się do słynnego wieżowca, w jego oknach na ostatnim piętrze zapala się napis: Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić. W ten sposób Alex oświadcza się Niki, a ta zachwycona się zgadza. Tylko czy na pewno to jest dobra decyzja? W odpowiedzi na to pytanie pomogą Niki jej nieodłączne przyjaciółki: Olly, Erica i Diletta, u których od czasów szkolnych też wiele się zmieniło. Federico Moccia kolejny raz z trafnością i humorem opisuje życie współczesnych 20- i 30-latków.

Federico Moccia "Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić"; Wydawnictwo: Muza, Format:145 x 205 mm; Liczba stron: 560; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7495-661-1

KaHa

Tagi: Moccia, Amore, Trzy metry nad niebem, miłość,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany