Niebezpieczna obsesja

kzarecka

2012-01-12

wells_niejestemseryjnym_160Wizualne/filmowe (jak kto woli) reklamy książek - jestem ich zwolenniczką. Uwielbiam, gdy są dobrze zrobione, gdy jest idealna harmonia między obrazem, muzyką, słowami lektora... Zajrzyjcie na YouTube i obejrzyjdzie zapowiedź książki "Nie jestem seryjnym mordercą". Szczerze - nic nadzwyczajnego. ALE! Ale coś w sobie ma. A może pozytywny odbiór zagwarantowały już pierwsze strony powieści? "Nie jestem..." ukaże się 19 stycznia. Autorem jest Dan Wells. I gwarantuję wam, że nie oderwiecie się od tej książki! Świetnie napisana! Jej się nie czyta. Ją się pożera. Nie mogę się od niej oderwać...


O książce - Miasteczkiem Clayton wstrząsa seria tajemniczych morderstw. To moja obsesja. Muszę się dowiedzieć, kto zabija.

Mój terapeuta twierdzi, że sam mam cechy seryjnego mordercy. 95% procent seryjnych morderców w dzieciństwie unikało ludzi, podpalało i dręczyło zwierzęta, ale to przecież nie oznacza, że każde pokręcone dziecko wyrasta na zabójcę, prawda?

John Cleaver, lat 15, diagnoza: antyspołeczne zaburzenia osobowości/ obsesyjnie zainteresowany seryjnymi mordercami/ może być niebezpieczny.

Nie jestem seryjnym mordercą. Ale mógłbym nim być.

Kolejne części niebawem! 26 stycznia "Pan Potwór", a "Nie chę Cię zabijać" w czerwcu.

Dan Wells "Nie jestem seryjnym mordercą"; Wydawnictwo: Znak; Tłumaczenie: Maria Makuch; Format: 144 x 205 mm; Liczba stron: 256; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-240-1739-3

KaHa

Tagi: thriller, kryminał, horror, socjopata, morderca,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany