Ambitna książka to też ciekawa książką

kzarecka

2013-03-18

logo-xix-wtkn_160"Książka jest największym dobrem człowieka. Rozszerza świadomość ludzką, stwarza sojusz człowieka z człowiekiem, łączy, budzi, niepokoi, przetwarza, rzeźbi rysy swej epoki i wyprzedza ją. Znikome życie ludzkie rozszerza po granice wieczności, przezwycięża mijanie" (Emil Zegadłowicz) Od 20 do 22 marca będą trwały kolejne - już XIX - Wrocławskie Targi Książki Naukowej (miejsce? Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej). Co na nas czeka? Spotkanie z ambitną książką. Ambitną znaczy też - wartościową, potrzebną i fascynującą. Jeśli ktoś z Was kiedykolwiek był na tych Targach, z pewnością wie, że warto w tym wydarzeniu uczestniczyć. A jeśli ktoś nie był? Najwyższy czas być!Oprócz książek naukowych na Targach czeka na zwiedzających: bogaty wybór albumów, słowników, poradników oraz wydawnictw multimedialnych. Pojawią się wydawcy z całej Polski, przede wszystkim oficyny uczelniane, co wynika ze specyfiki tych Targów, nie zabraknie jednak również zasłużonych firm wydawniczych mających w swym dorobku wielonakładowe hity księgarskie.

Trzydniowe Targi, połączone z kiermaszem, to okazja do wzięcia udziału w interesujących spotkaniach z autorami, seminariach itp. W tym roku gościem Wrocławskich Targów będzie profesor Leszek Balcerowicz, który wygłosi wykład nt. Odkrywając wolność w drugim
dniu Targów, 21 marca o godz. 11:00 – będzie również podpisywał swoją książkę.

Podczas Targów odbywają są trzy konkursy. Jury, w skład którego weszli specjaliści z różnych dziedzin nauki, wytypuje publikacje wyróżniające się najtrafniejszą szatą edytorską, czytelnicy wybiorą najlepszą, ich zdaniem książkę, a specjalnie powołana komisja wytypuje najatrakcyjniejsze stoisko.

Organizatorzy przewidują również niespodzianki dla odwiedzających – pod hasłem KSIĄŻKA NA KAŻDĄ KIESZEŃ.

KaHa

Tagi: WTKN, targi, książka naukowa, konkurs, poradnik, hit,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany