Audioteka świetuje - skorzystajcie

kzarecka

2014-11-25

audioteka_160Jeśli jesteście fanami książek audio, ta informacja powinna was zainteresować. Mobilna platforma Audioteka świętuje swoje szóste urodziny. I oczywiście robi ukłon w stronę słuchaczy - ciekawe wydarzenia kulturalne i obniżki cen. Marcin Beme - założyciel, uważa, że audiobooki są ciekawym uzupełnieniem druku. I tu odwieczna woja - jedni będą klaskać, drudzy złorzeczyć. Co by jednak nie mówić - ten rynek wciąż się rozwija. Warto zatem to zauważyć. Nawet jeśli nigdy tak do końca nie przekonany się do elektronicznej wersji książek...


Od 27 listopada Audioteka.pl będzie świętować swoje szóste urodziny i kolejne sukcesy na koncie. W tym miesiącu firma została finalistą prestiżowego konkursu Globalni Liderzy Przyszłości Think Tank Poland, GO GLOBAL! i wprowadziła na rynek kolejną aplikację samochodową.

W urodzinowym miesiącu Audioteka wraz z radiową Trójką przygotowała wydarzenie arystyczne - "Audiobooki - dobrze opowiedziane historie", czyli słuchowisko składające się z fragmentów superprodukcji Audioteki, odegrane na żywo z udziałem Krzysztofa Banaszyka, Magdaleny Cieleckiej, Andrzeja Chyry, Miłogosta Reczka, Marii Seweryn, Łukasza Simlata, Borysa Szyca, Roberta Więckiewicza. Wydarzenie reżyseruje Krzysztof Czeczot, muzyczną oprawą zajmują się Pink Freud i Adam Walicki. Uroczystość odbędzie się 29 listopada o godzinie 21.00 w trójkowym studiu im. A. Osieckiej i będzie transmitowana na antenie radiowej Trójki.

Bardzo nas cieszy rosnąca popularność audiobooków, w szczególności produkcji z udziałem największych gwiazd polskiego kina, dzięki którym książki w wersji audio są atrakcyjnym uzupełnieniem druku. Jesteśmy wdzięczni wszystkim artystom i słuchaczom, którzy przez minione sześć lat razem z nami budowali Audiotekę, przyczyniając się do wzrostu popularności audiobooków. Specjalnie dla naszych użytkowników szykujemy spektakularne urodzinowe promocje na całą ofertę - mówi Marcin Beme, założyciel Audioteki. - Wszystkich fanów Audioteki gorąco zachęcamy do śledzenia naszego serwisu w najbliższych dniach, bo takie okazje cenowe zdarzają się u nas tylko raz do roku.

Tagi: audiobook, książka audio,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany