Konkurs x 4 rozstrzygnięty

kzarecka

2007-07-30

Na początku lipca pojawił się w Przystani Literackiej konkurs, a dokładniej rzecz ujmując konkursy. Cztery konkursy. Na odpowiedzi czekałam cały miesiąc. Długo. Bardzo długo. A napisało wielu. Bardzo wielu. Moja skrzynka pękała w szwach, a radość rosła, gdy tylko pojawiała się myśl: - A mówią, że czytelnictwo pada. Może i pada, ale dzięki Wam - wszystkim, którzy czytacie i wszystkim, którzy piszecie, nie padnie całkowicie. Nie zagrzebie się w nicości. Ogromnie Wam wszystkim za to dziękuję!

Pisaliście do mnie ze wschodu i zachodu, północy, południa i centrum Polski. Z miejscowości dużych, małych i malutkich (o istnieniu niektórych nie maiałam nawet pojęcia). Przyszły też wiadomości spoza Polski. Żałuję, że nie mogę obdarować książkami Naszej Księgarni każdego z Was.
Nazwiska szczęśliwców znajdują się poniżej. Tym , którzy tam siebie nie wypatrzą, mogę powiedzieć, że ja też nigdy nic nie wygrywam, a mimo wszystko wciąż zawzięcie próbuję (pewnie dla Was to żadne pocieszenie). I jednocześnie zaprosić do częstszego odwiedzania Przystani Literackiej. Były to konkursy pierwsze. Z pewnością jednak nie ostatnie.


Justin Richards "KOLEKCJONER ŚMIERCI"
Bożena Zawadzka
Grzegorz Szymczyk
Mirosław Jakubas

Isabel Abedi "WHISPER. NAWIEDZONY DOM"
Hanna Piecychna
Bartosz Maślak
Agata Wojeńska

Justin Somper "WAMPIRACI. FALA TERRORU"
Monika Koleniec
Tomasz Wójcik
Wojciech Chorążykiewicz

Małgorzata Gutowska-Adamczyk "110 ULIC"
Anna Czapraga-Pucz
Karolina Marcinek


Gratuluję! Książki zostaną wysłane pocztą 2 sierpnia.


KaHa

Tagi: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, 110 ulic, Justin Somper, Wampiraci fala terroru, Isabel Abedi, Whisper nawiedzony dom, Justin Richards, kolekcjoner śmierci, Przystań Literacka, Nasza księgarnia, konkurs, książka, książki,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany