Pyza po liftingu u barbarzyńcy

kzarecka

2007-05-31

Po 50 latach przerwy wraca do nas Pyza. Jej wędrówki nadal są ciekawe, zabawne, a nawet straszne, bo mimo upływającego czasu, rezolutna Pyza zachowała swój urok. A już w niedzielę 3 czerwca zawita do Czułego Barbarzyńcy (Dolna 3, Warszawa). Pyza na polskich dróżkach to kolejna odsłona czułych czytanek dla dzieci. Tym razem książkę Hanny Januszewskiej czytać będzie aktorka Monika Dryl. Początek spotkania zaplanowano na godz. 11.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w księgarni i klubie, dzieci chętne do udziału w spotkaniu należy zgłaszać na adres: poczta@czuly.pl.

"Pyza na polskich dróżkach" to danie literackie, które wręcz pożera się oczami, sercem i duszą. Chcesz skosztować? Proszę bardzo. Tylko nie zdziw się, gdy dobre maniery pójdą w kąt i zaczniesz Pyzę pochłaniać nieopamiętale, bo tutaj można poznać lub przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i przez chwilę zastanowić się nad tym, jak to było, kiedy kobiety jeździły na traktorach, a 300% normy to była norma na medal.

Druga część książki, która zostanie zaprezentowana w Czułym Barbarzyńcu opowiada historię podróży na południe Polski. Pyza zwiedza Karkonosze, Tatry, Góry Świętokrzyskie i wreszcie wraca na Mazowsze.

KaHaTagi: Pyza, Pyza na polskich dróżkach, książka, nasza księgarnia, czuły barbarzyńca, mazowsze,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany