Szklarze bez kitu

kzarecka

2007-10-19

szklarze_160Tomasz Sianecki i Grzegorz Miecugow - z czym wam się kojarzą? Dziennikarze - dobrze. TVN - dobrze. "Szkło kontaktowe" - dobrze. Książka? Też dobrze. Znani dziennikarze z fenomenalnego programy nadawanego pięc razy w tygodniu w TVN24 napisali książkę. W "Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu" jest wszystko to, co chcielibyśmy zawsze Państwu opowiedzieć, ale wstydziliśmy się to zrobić. Książka w sprzedaży od 23 października.

O książce - Fakty, anegdoty, przegląd polityków pod kątem satyrycznej przydatności do programu, fragmenty scenariuszy i wypowiedzi widzów. Autorzy zdradzają kulisy programu, ze swadą przytaczają fakty ze współpracy ze znanymi satyrykami (Krzysztof Daukszewicz, Artur Andrus, Marek Przybylik, Wojciech Zimiński, Tomasz Jachimek), politykami, telewidzami i ze sobą nawzajem.

Miecugow i Sianecki, jak piszą, chcę: - Odsłonić nasze, tak skrywane do tej pory, prawdziwe oblicze. Ktoś, kto zna nas tylko z anteny, może nas przecież postrzegać jako facetów nieskomplikowanych, o przyziemnych zainteresowaniach i skłonnościach do żartów i takiej ogólnej wesołkowatości. By nie powiedzieć głupkowatości. Tymczasem prawda jest zupełnie inna..

Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki "Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu"; Wydawnictwo: Świat Książki, Format: 145 x 205 mm; Liczba stron: 208; Okładka: m iękka; ISBN: 83-247-0893-6

KaHa

Tagi: Grzegorz Miecugow, Tomasz Sianecki, Kontaktowi czyli szklarze bez kitu, książka, szkło kontaktowe, program, TVN, TVN24, Krzysztof Daukszewicz, Artur Andrus, Marek Przybylik, Wojciech Zimiński, Tomasz Jachimek,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany