Replika rozdaje wieloryby

kzarecka

2007-10-30

jezdziec_160Ach, konkursów u nas mnóstwo. A po otrzymywanych odpowiedziach widać, że i wy jesteście z tego powodu zadowoleni. No cóż, macie kolejną możliwość zasypania naszej skrzynki redakcyjnej. Tym razem do wygrania książka o wyjątkowej Kahu - maoryskiej dziewczynce, bohaterce "Jeźdźca na wielorybie". Witi Ihimaera stworzył piękną opowieść. Wyjątkową. Nie zwlekaj, poznaj jej magię.
Jeśli chcecie wygrać książkę, której autorem jest Witi Ihimaera, musicie odpowiedzieć na jedno pytanie. Czy trudne? Być może. Stali czytelnicy PL problemów z nim nie powinni jednak mieć.

Co oznacza słowo "haramai"?

Odpowiedzi zatytułowane "KONKURS-IHIMAERA" należy wysyłać na adres skrzynki redakcyjnej:

redakcja@przystan-literacka.pl

W wysłanej wiadomości prosimy o zamieszczenie odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, pod który, w razie wygrania, książka powinna zostać wysłana.

Na odpowiedzi czekamy do 16 listopada..

Przypominamy, że wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Serwis Przystan-Literacka.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

KaHa

Tagi: jeździec na wielorybie, witi ihimaera, konkurs, książka, opowieść, przystan literacka, replika, wieloryb, maorys,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany