Spalony tost idolki czterdziestolatek (i wszelkich innych -latek)

kzarecka

2007-12-04

spalonytost_160"Spalony tost... czyli życiowa filozofia Teri" pojawi się na rynku 6 grudnia - prezent w sam raz na Mikołajki. Autobiograficzna książka Teri Hatcher to opowieść o tym, że twoja własna satysfakcja nie jest warta nawet kawałka chleba. Choć Teri Hatcher większość Polaków zna z filmów i seriali (ostatnio niezwykle popularne "Gotowe na wszystko"), warto publikacją się zainteresować. Skoro podbiła już świat, to jest spore prawdopodobieństwo, że jest tak samo świetna, jak obrazy, w których aktorka występuje. I z ciekawostek - zachęcona sukcesem literackiego debiutu Hatcher pracuje już nad drugą książką.


O książce - Jak większość kobiet Teri Hatcher pierwsze życiowe nauki odebrała od matki. I podobnie jak wielu kobietom, jej matce niełatwo przychodziło docenić samą siebie. Gdy tost się spalił, zjadała go sama, a co lepsze kąski oddawała innym. Choć to poświęcenie było wyrazem miłości i jak najlepszych intencji, niosło ze sobą lekcję, której trudno jest się oduczyć: twoja własna satysfakcja nie jest warta nawet kawałka chleba.
W książce Spalony tost, która jest z serca płynącym, zabawnym i ciętym manifestem filozofii autorki, Teri Hatcher inspiruje nas, opowiadając zaskakujące historie ze swojego życia - w nadziei, że uchroni w ten sposób inne kobiety przed zajadaniem się spalonymi tostami. Dowiecie się też, dlaczego nigdy nie otrzymacie drugiej szansy, o ile same nie pozwolicie jej się pojawić.
Jeśli wiesz, co to znaczy zrezygnować z czegoś dobrego i zadowolić się byle czym; jeśli zdarzyło ci się zastanawiać, czy jeszcze kiedykolwiek w życiu będziesz uprawiać seks; jeżeli przyłapałaś się na tym, że planujesz porażkę zamiast sukcesu to właśnie znaczy, że wcinałaś już niejeden zwęglony tost, a Teri Hatcher chciałaby zamienić z tobą kilka słów!

Teri Hatcher - Dziewczęca figura, energia nastolatki i najsmutniejsze oczy w Hollywood stały się jej znakiem firmowym. Teri sprawiła, że bycie 40-latką w Ameryce stało się modne. Dzięki niej tysiące kobiet w średnim wieku uwierzyło w siebie. Hatcher stała się idolką. Mimo że nie nosi butów od Manolo Blahnika, nie ma asystentki, rzecznika prasowego ani osobistego trenera czy terapeuty. Nie medytuje, nie zajmuje się kabałą, nie praktykuje jogi. Za to przestrzega diety i prowadzi zdrowy tryb życia. Jest przeciwna operacjom plastycznym. Dla mnie to ważne, żeby móc zaakceptować siebie taką, jaka jestem - przekonuje. O tym, że łatwo jej to nie przychodzi, świadczą problemy z wagą. Aktorka od dawna podejrzewana jest o anoreksję. Na niektórych zdjęciach wygląda na bardzo wychudzoną. Obżeram się jak świnia - dementuje plotki o swojej chorobie. Przy każdej okazji wtrąca zdania typu: - Czymże byłoby życie bez jedzenia? Uwielbiam hot dogi z kiszoną kapustą, do tego musztarda i smażona cebulka. No i piwo. Pycha! Historie wypisywane przez gazety na temat jej zwyczajów jedzeniowych bardzo ją irytują. Być szczupłą a anorektyczką to dwie kompletnie różne rzeczy - przekonuje. (fragment artykułu Magdy Lenar zamieszczony w magazynie "VIVA!")

Teri Hatcher "Spalony tost... czyli życiowa filozofia Teri"; Wydawnictwo: Elipsa 2; Format: 125 x 195 mm; Liczba stron: 208; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-60446-99-7

KaHa

Tagi: Teri Hatcher, Spalony tost czyli życiowa filozofia Teri, książka, serial, gotowe na wszystko, elipsa 2, wydawnictwo, publikacja,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany