Według nas

kzarecka

2008-03-31

wedlugniejjego_160Kolejna powieść Mike'a Gayle'a trafi do naszych rąk (1 kwietnia, zatem tuż tuż). Jeszcze nie zdążyliśmy zapomnieć o "Zupełnie nowym przyjacielu", a już wydawnictwo prezentuje "Według niej, według niego". Co tym razem serwuje król komedii stosunków damsko-męskich? Oczywiście historię o Niej i o Nim. Inaczej być nie mogło. Tym razem na początku wszystko jest piękne, później wkrada się "antypiękno", a na koniec wszyscy się zastanawiają "Dlaczego?". Hm... Życie.O książce - Od pierwszego spotkania podczas wieczorka studenckiego, które miało miejsce ponad dziesięć lat temu, Jim i Alison z powodzeniem przebrnęli przez pierwsze randki, spotkania z rodzicami, wspólne mieszkanie i więcej... Potem się rozstali i podzieli między siebie dobra doczesne (między innymi kanapę, kota i mieszkanie).
Od trzech lat każde z nich ma nowe życie i jest szczęśliwie zakochane. Nie mogliby być szczęśliwsi. Przypadek sprawia jednak, że spotykają się ponownie. To zmusza ich do wyruszenia w podróż do przeszłości w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: Gdzie popełniliśmy błąd i czy jest już za późno, aby go naprawić?

Mike Gayle "Według niej, według niego"; Wydawnictwo: Zysk i S-ka; Format: 135 x 205mm; Liczba stron: 304; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7506-133-8

KaHa

Tagi: Mike Gayle, Według niej według niego, książka, zupełnie nowy przyjaciel,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany