Od kompromitacji do kompromitacji

kzarecka

2008-10-14

od_kompromitacji_do_kompromitacji_160Mamy (a dokładniej mieć będziemy pod koniec października) kolejną książkę od "amerykańskiej Joanny Chmielewskiej", czyli Susan Isaacs - autorki kobiecych komedii kryminalnych, której - według polskiego wydawcy - znakami rozpoznawczymi są: humor, suspens i sympatyczne, przebojowe bohaterki, które patrzą na życie z przymrużeniem oka. Pamiętacie "Kompromitację" (powieść odniosła ogromny sukces; jak zwykle poza naszymi granicami, ale i u nas nie przeszła bez echa)? Teraz poznamy dalsze losy Judith w książce zatytułowanej "Po kompromitacji".


O książce - Inteligentna, wygadana, dowcipna i obdarzona niezwykłym talentem do wtykania nosa w nie swoje sprawy bohaterka znowu pakuje się w kłopoty. Życie Judith bardzo się zmieniło. Wciąż mieszka w tym samym eleganckim domu na Long Island, ale jest teraz profesorem historii. Jednak wciąż pasjonują ją zagadki kryminalne i kiedy jej sąsiadka Courtney Logan znika bez śladu, pani profesor rozpoczyna prywatne śledztwo.
Co mogło się przytrafić wzorowej pani domu z przedmieścia? Czy jej przystojny mąż ma coś na sumieniu? A może to Courtney miała jakieś sekrety?
Judith bez reszty angażuje się w dochodzenie - zwłaszcza że może to oznaczać spotkanie z detektywem, z którym kiedyś połączył ją ognisty romans.

Susan Isaacs "Po kompromitacji"; Wydawnictwo: Amber; Liczba stron: 272; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-241-3194-5

KaHa

Tagi: Susan Isaacs, Po kompromitacji, kompromitacja, książka, joanna chmielewska,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany