Malowany człowiek pochłania

kzarecka

2009-02-04

malowany_cz322owiek_poch322ania_160Pamiętacie "absolutne arcydzieło, powieść z gatunku tych 'nie-do-odłożenia', debiut masowego rażenia", czyli książkę "Malowany człowiek" (informacja o pierwszym tomie ukazała się w PL w listopadzie)? Z przyjemnością zawiadamiam, iż w tym miesiącu swoją premierę będzie miał tom drugi. Czy znękana ludzkość znajdzie w sobie dość siły, by stanąć na przeciw otchłańców z uniesioną głową? Przecież od wieków potrafi się tylko chować za murami ochronnych runów.. Peter V. Brett zabiera w kolejną niesamowitą podróż.
O książce - Arlen, Leeshe i Rojer wierzą, że tak. I nie tylko oni, choć jedynie w odległej Krasji ludzie wypowiedzieli demonom otwartą wojnę. Co noc stają z nimi twarzą w twarz na ubitej ziemi – w naszpikowanym pułapkami Labiryncie. W obronie honoru przodków. Nie szczędząc ofiar i krwi. Arlen, Leeshe i Rojer są już dojrzałymi, doświadczonymi przez życie ludźmi. Odkrywają w sobie umiejętności i moce, które pozwolą im myśleć o próbie zmierzenia się z unicestwiającym świat złem. W krucjacie przeciwko potworom budzącym się do życia każdej nocy połączył ich nieubłagany los.To ostatni dzwonek dla ludzkości, ginącej w szponach opętanych żądzą mordu bestii.

Peter V. Brett "Malowany człowiek. Tom II"; Wydawnictwo: Fabryka Słów; Tłumaczenie: Marcin Mortka; Format: 125 x 205 mm; Liczba stron: 320; Okładka: miękka; ISBN: 978-83-7574-050-9

KaHa

Kup książkę

Tagi: Peter Brett, Malowany człowiek, tom II, książa,

<< Powrót

Papierowy Ekran 2009

FB PL

Kejos

HaZu

PL zmiany